26.09.11

käisime Jetega fotoshooti tegemas täna lossipargis. pidime natuke pettuma, sest polegi veel lehti nii palju ja need mis on, on ka pruunid ja kollased ainult, pole üldse värvilisi. aga siis kui punaseid ja oranže jm lehti ka tuleb, siis pidime uuesti minema.






see kukkus phm pähe mulle puu otsast ja siis veeres mu jala juurde, niiet see mu õnnemuna nüüd MWHAHAHHA

Jusssss tegi pilti










pole väga hea pilt, aga lepatriiiiiinu oli ju.




aga tegelikult on nii, et mu jalad on täiega väsinud ja tänane krossijooks ei läinud üldse hästi, oleksin peaaegu ropsima ka hakanud seal, jessss. pärast oli suht mõnus olla :S aga muidu nägin pisikest Emilit ka täna, no niiiiiiiiii nunnuuu :)
ja minu suguvõssa sündis ka täna öösel üks pisike printsess :) nime pole teada veel, aga tere tulemast maailma, pisike ingel! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar