
mingi pildikene suvest. mulle meeldib.
absoluutselt ei viitsi enam koolis käia. igasugune kooliskäimise isu on reaalselt kadunud. kuid koolis on neid inimesi nii palju, kes mu tuju suudavad lihtsalt ühe sõna või ühe naeratusega heaks teha, niiet ma ei põe. õppimisega üritan ka kuidagi hakkama saada. täna oli niii halb koolis olla. nohu ja köha on mind täielikult enda alla matnud, nina on kinni ja pea valutab, köhin koguaeg ja jõle vastik on olla. loodan, et homme on parem, sest muidu ma ei suuda lihtsalt. homme on 6 tundi, üritan vastu pidada.
tegelt tahaks niii räigelt oma sünnipäeva juba. ja siis tahaks sünnapidu, ja siis jõule(btw umbes 95päeva jäänud). ja siis talve. siis saab lõpuks ometi lumelauaga sõita jälle, ma ei suuuda oodata mitte kunagi. See aasta saab kindlasti Soome ka jälle, ülikõva. Kavatsen nii räigelt sõita see talv, et pärast kõik luud murtud ja värki, peaasi et saaks ikka korralikult sõidetud, sest siis eisaa jälle nii kaua sõita. oeh, kahju lausa.
ikkagi on nii halb olla, täitsa lõppppp. :S
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar