23.02.11

ma ei saa aru inimestest. miks te nii uudishimulikud olete? miks te topite oma nina teiste asjadesse? miks te teete nii? mis teil viga on? loodate leida teemasid, millest sõbrannadega/sõpradega rääkida või tahate mingeid kuulujutte levitama hakata? lõpetage ära see. ärge toppige oma nina ei minu ega kellegi teise asjadesse. teil pole õigust selleks. ärge uurige nii palju. kui õige aeg on, küll saate ise kõigest teada kuidagimoodi. aga tõsiselt, lõpetage ära. ma saan aru, kui te tuleks minult otse küsima selliseid asju, aga anonüümselt(!), see lihtsalt ei ole normaalne. ma tahaks vahel natukenegi privaatsust ka. tahaksin oma elu elada. ja teie elage enda oma. püüdke kõigepealt sellegagi hakkama saada ja olge õnnelikud, ÄRGE TOPPIGE OMA NINA MINU ASJADESSE. ja ärge küsige mu sõbrannadelt, kas neile meeldib mu kutt. mida see teadmine annab teile? ma ei mõista lihtsalt. tõmmake oksa ennast ja olge vähem uudishimulikud, aitähh :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar