13.02.11

:)

Marise pidu oli heaa. jube hea oli olla terve õhtu. ja see, et mul palavik oli laksis olemise kuidagi veel rohkem ära ja vinge tunne oli. bailat mängisime ka. kosk on kõige jõhkram ülesanne üldse, mis seal on ja mõndadel oli päris paha sellest lõpuks, kaasaarvatud mul. ma suutsin 1x oma joogi ka ümber ajada ja Liis suutis seda 2x. Erkki lubas Liis'ist raamatu teha haha. Miku pidi üldse poolpaljaks koorima ennast. igatahes mingiaeg Erkki ja Kusti läksid voodisse magama, siis me käisime neid vaatamas koguaeg, sest nad olid seal nii armsad 2kesi. varastasime neilt tekke ja patju ka, a meil hakkas kahju ja panime ühe teki neile peale ikka. Mõtlesime Kertu ja Liis'iga kuhu me magama lähme. lõpuks kobisime ka magamistuppa, põrandale. Osad magasid elutoas ja Maris magas köögis külmkapi ees, haige pifff mul. Me peaaegu Liisu ja Kertuga magasime, kui Maris magamistoa ukse lahti tegi ja naeris räigelt millegi üle. näitasin talle hevi ja keerasin magamiskoti sisse tagasi ennast. oooh terve öö ma siplesin lihtsalt, selg oli nii haige ja vöö tegi ka valu, kui selili magada üritasin. Hommikul kõik olid nii vässud ja Erkki ei teadnud üldse, kuidas ta sinna voodisse sai hahaha. ega jah, hea oli :)


loojas :)













ja lõpetuseks.. AI CARAMBAAAAA!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar