21.02.11

Jar of hearts



ohjah, ma ei saa aru siiski. nii palju surma on ümberringi. väga nõme. ja nüüd seee sitt uudis ka veeel, ma ei tea mida teha. ma ei saagi midagi teha. tuleb oodata ja loota ainult. me kõik loodame :( v*tttttttu

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar