21.juuni oli Kevini ja Rogeri lõpetamine. Väga armas oli kõik ja kõik olid nii ilusad ikka, ilmaga vedas ka ja kõik super. Pärast käisime talumehes söömas, siis kuursaalis kooki söömas ja õhtul sõitsime veel Parilasse Kevini lõpetamist tähistama. Nii armastorenummi õhtu oli ja mul nii hea meel kõige üle praegu.
mu lemmikmehed
love
kõige ilusam
22. juuni olin terve päev tööl ning õhtul läksime noormeestega Sepaküla jaanitulele. Kui poleks nii tuusa seltskonda meil seal olnud, siis ilmselt oleks seal täiega mõttetu olnud, aga mul oli täiega lahe! Lõpp läks natuke käest ära, aga mul vedas ikka täiega, olen õnnesärgis sündinud vist. Sõitsime varahommikul tükk aega niisama ringi ka poiskadega, mõnus oli. Kuskil poole 6 ajal jõudsime Keviniga lõpuks meile tudule.
23. juuni käisime maal tuld tegemas ja grillimas ning õhtul tegime kodus ka tuld ja grillisime vahukomme, nii mõnus rahulik perekeskne päev oli.
Tegin süüa ju
Kevin polnud terve öö kodus maganud ehk tudus mu kõrval murul :)
me jaanitulega yo
Ehk siis jah, mina olen oma jaanidega täiega rahul, ei pea alati sajaga pidu panema ja ennast täis jooma ja laaberdama, nagu enamus noortele jaanidel teha meeldib. Sellised jaanid on palju tuusemad, kus sa oled lihtsalt sõpradega ja perega ja järgmine päev mäletad ka, mis eelmisel õhtul tegid :)











Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar