17.06.14

Kas keegi lihtsalt ütleks mulle, miks on nii koledad ilmad koguaeg? Suvi on ju. Ma tahaks lihtsalt päevad läbi päevitada, ujuda ja ringi trippida igalpool aga mida sa tripid ja päevitad ja ujud kui koguaeg on halvad ilmad, külm ja paha. Polegi muud teha, kui lihtsalt kodus istuda ja igavusse surra. Ebareaalne noh, ausõna masendus ei ole kaugel enam.
Siiski on vahepeal midagi head ka olnud ehk 13 ja reede oli David Guetta kontsert. Kevin on mul räige lucker, võitis 2 piletit fännialasse ja sinna me siis 2kesi suundusime. Ilmaga vedas täiega ja DJd tõmbasid enne Guettat rahva ikka korralikult käima. Ja lõpuks kui Guetta lavale tuli.. rahvas lihtsalt hullus. Super kontsert oli ja ma olen lihtsalt nii rahul! Väga vägev kontserdielamus suve algusesse! :)
Suveks on ikka suhteliselt palju plaane ka tekkinud juba. Nüüd kohe on juba Kevini ja Rogeri lõpetamine, siis on jaanipäev, siis Otepääle rallile, siis Hiiumaale ja siis millalgi Rootsi ka veel. Ehk siis pool suve on planeeritud ja plaane tuleb kindlasti ohtralt juurde ka veel. Mõnus

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar