27.05.14

Tuleb päris paljude piltidega postitus aga nagu ma kuulnud olen, siis see pidavat just meeldima :) Igatahes on vahepeal suvi kätte jõudnud ja ainult põhimõtteliselt nädal aega kooli on veel jäänud. Suveks on sada erinevat plaani ja ma ei suuda juba oodata, millal kõiki neid ellu saaks viia.
Ükspäev tuli isu hoovis lilli pildistada ja päris rahul olen isegi, jeeee. Pole siis ime, et kevad mu lemmikaastaaeg on- lilled hakkavad õitsema, kõik läheb ümberringi roheliseks, saab peale kooli päevitama hakata, saab ilma üleriieteta kooli minna jne jne, kevad on super.






Ja mulle hakkas vahepeal Kevini pildistamine ka meeldima. Ta jääb piltidel lihtsalt nii ilus ja ilusat inimest on alati hea pildistada. Minu ilus :)
mu ärikas








Mu kutsuke on ka siimaani kõige armsam lihtsalt. Kõige ilusamad koerad need kuldsed :)



Vahepeal juhtus nii, et meil sai Keviniga 10 kuud ja otsustasime ühe fotoshoodi sel puhul teha. Megarahul olen piltidega, siinkohal tänud mu armsale Liisule!




kiusas



hälvar :D








päästsime pisikese :)



hälvar vol 2





Ootan täiega juba klassiga istumist Toorakul, tuleb mõnus. Ja siis ootan so muchhhh grillipidu mu aias. Mis saab olla veel mõnusam kui suve nautimine mõnusa seltskonnaga? :) Üldse ootan sellelt suvelt nii palju, loodetavasti kõik plaanid ikka õnnestuvad.

Aga teile kõigile palju päikest, mu armsad lugejad! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar