kolmapäeval pool 4 tõusta oli küll päris jõhker. 3h sai magada ainult. võtsime Kertu peale ja sõitsime tlnasse. laevas oli jõhker uni ja ürita sa magada, kui räigelt kõvasti mingi Eesti muusika mängib. ehk siis enamuse ajast me Kertuga olime pikali ja lihtsalt laulsime kaasa kõiki laule. natuke saime ikka magada ka.
Helsinkist oli 6,5h sõita Tahkosse. väga jõhker oli. vahepeal tegime bensukates peatusi ja värki, aga ikkagi väsitas täiega.
tibi
ühes bensukas oli selline üllatus ka ja kõige esimesena märkas seda mu emps ja ta sai naerukad selle peale. ok
igatahes kui kohale jõudsime lõpuks, oli päris hea tunne. maja oli hiiglaslik lihtsalt, 3 korrust, 3 suurt telekat, 2 külmkappi, 2 wcd, suur saun koos dušširuumiga, kamin, suur köök jne jne. mina olin küll väga rahul ja valisime Kertuga endale kõige parema toa ka. õhtul tegime sõbrapäevaks koogi ka valmis juba. tegime sauna ja olime niisama, mõnus :)
Neljapäeval oli sõbrapäev. pean tunnistama, et see oli vist minu elu jooksul kõige vingemini veedetud sõbrapäev üldse. hommikul tegime kerged pannkoogid ja igale ühele tegime pannkoogist ka väikese kaunistuse ja kokkuvõttes nägi meie hommikulaud nii armas välja. peale hommikusööki läksime mäele. nii excited olimeeee ja ei olnudki õnneks sõitmist ära unustanud. olime õhtuni mäel ja peale seda läksime oma villasse tagasi, tegime sauna ja tegime piduliku õhtusöögi ka sõbrapäeva puhul. enne kooki tegime mõnusa jalutuskäigu seal küla vahel, kõht oli nii täis kõigil. aga megailus ja vaikne oli seal, pimedas ja vaikuses jalutamine talvel on mu lemmar. pärast sõime kooki ja oli tore olla.
reisiseltskond. Eveli tegi pilti
pildi peal on nii hall ja pole üldse sama, mis tegelikult seal oli. jõhkralt ilus oli üleval mägedes ikka, kõik oli täiesti valge. päikest ei olnud, aga nii ere oli selle valge ümbruse pärast, et ilma prillideta eriti olla ei saanud.
Reedel käisime muidugi jälle mäel. vägaväga mõnus oli jälle, aga suutsin rämeda pauguga vastu piletikontrolli sõita ja endale paistes ja sinise jala muretseda, jee. Kertul üldse lappas reedel koguaeg. kõigepealt ei saanud tooltõstukilt maha siis hüppas alla sealt ja pärast sai sellega veel vastu pead ka. mul oli nalja kui palju. õnneks oli kiiver peas! :D:D:D vahepeal tegime lõunapausi mäel grillikohas. istusime seal lõkke ääres, küpsetasime viinerit ja leiba, megachill oli. õhtul oli jälle saun ja chilllll
empsisssss
ilmselt kõige armsam pilt sellest reisist ja kõigile teistele ka meeldib. tegime pilte seal ja siis lendasin Kertule peale lihtsalt hehe, oleme nummid. hästi õnnestunud :)
vahepeal väsisid meil Kertuga jalad ära, võtsime laua ära, istusime selle peale ja lasime ns alla. a see on palju vingem kui lihtsalt lauaga sõita. sellise hoo võtab üles, et jube :D hea, et metsa ei pannud kuhugi
laupäeval oli nii kurb juba hommikul, et nüüd viimane päev mäel. aga nautisime seda sajaga ja lõhkusime ennast ja laudu ka ikka täiega. see kõik oli seda väärt, ausalt. ühe laskumise ääres metsa ääres olid megamõnusad pisikesed hüpekad, chillisime seal koguaeg ja siis ma leidsin metsatee, läksin lampi paksu metsa sisse ja ütlesin Kertule, et dvj tule järgi, lähme vaatame mis seal teha annab. muidugi suutsime me seal sada korda lauaga vastu puud sõita ja vastu kive ja kukkusime ise paksu lume sisse ja siis roomasime sealt välja ja vahepeal läks hoog nii suureks, siis üritasime puudest kinni haarata, et pidama saada. vot see oli räigelt ekstreemne asi. õnneks lauad on meil ikka enamvähem terved. vahepeal oli Kertu eespool ja siis ma kukkusin lumme, sest ma sain räiged naerukad. mina ja Kertu kahekesi paksu tiheda metsa sees, üritasime seal täiega sõita kuidagi ja puud järjest värisesid, lund lendas puude pealt ja värki. ma ei tea, sel hetkel tundus see nii naljakas lihtsalt. Kertu suutis ühe puu ära ka murda, ma lendasin selle peale jälle lumme, sest ma sain krambid. lõpuks peale mitmendat korda juba, kui metsas käisime, pani Kertu ees minema ja ma suutsin vastu puud lennata nii, et praeguseks on mu puus täiesti paistes ja sinine. jõhkralt valus oli see ikka. peale seda sain kuidagi metsast välja ja siis läksin hüpekasse ja panin täiega tokki, kõigepealt lendasin põlvedega täiega vastu mäge ja siis lendasin peaga vastu mäge. mõnusalt pea valutas pärast, kerge peapõrutus, pole hullu. igatahes oma ekstreemivajaduse sain rahuldatud! õhtul tegime viimast korda sauna ja vaatasime The Ugly Truth. vaieldamatult üks mu lemmikfilmidest ikka, võin seda lõpmatuseni vaadata. peale filmi pakkisime veel asju ka ja millalgi läksime magama.
pühapäeval ärkasime vara, koristasime ja sõime ja siis hakkasime sõitma, et jõuaks ikka H&M'is ka käia haha. väga hea diiliga sain paar hilpu sealt, megarahul olen. laevasõit läks suht kiiresti. suhteliselt sõidu lõpus hakkas karaoke ja mingid oksmaad käisid laulmas seal. mul oli igatahes väga naljakas. pool 1 öösel jõudsime koju. esmaspäeval ilmselgelt jõudsin alles 5ndaks tunniks kooli hehehe. 2 tundi ja koju, mõnus. IGATAHES OLEN MEGARAHUL ja järgmine aasta siis arvatavasti Levisse hehe, Helsinkist 12h sõita, gonna die..
ja lõpetuseks lihtsalt paar pilti, mis täna/eile tehtud.
MU KÕIGE ARMSAM
finally sain hakkama selle postitusega, uhke enda üle. oeh









Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar