02.03.13



 käisin koolis ükspäev ehk vabariigi aastapäeva aktus oli :)
eelmine laupäev sai koer võetud ja Liisuga pildistama mindud. lõpuks tegime megapika jalutuskäigu kuskil tundmatute teede peal ja jalutasime kokku 2 tundi. jube mõnus oli :)





 modellkoer




 mu ülimalt normaalne koer.






 ükspäev käis tupsu siin ja tegime rõdul kerge fotoshooti a see kõige nummim pilt.

 so kevad
neljapäeval käisime tallinnas balletti vaatamas. ma jäin rahule, aga suhteliselt piin oli istuda seal 3tundi oma seljaga. täiesti jõhker ikka. ei saa aru, mis mu seljal viga on. kui varsti üle ei lähe, siis tuleb arsti juures ära käia.

 olen liiga lühike ilmselgelt. kunagi olin pikem, ausalt
eile sai wiedemanni galal ka ära käidud. no ütleme nii, et üritus oli vägev ja mul on väga hea meel, et hwgs nii vinged abituriendid on, kes viitsivad vaeva näha ja midagi ägedat teha. väga vinge :) kahju on ainult sellest, et disko nii mage oli. muusika oli iseenesest hea, aga nice, et enamuse aja me tantsisime Rogeriga 2kesi + Tanel. ma ei tea, kas asi oli selles, et üritus toimus kultuurimajas, on inimesed lihtsalt laisaks läinud või on mingi muu põhjus. igatahes mina olin väga pettunud inimestes, sest see oli siiski wiedeka viimane üritus ja mitte keegi ei tantsinud. lame. tahaks neid vanu wiedeka üritusi tagasi, kus wiedeka saal oli nii täis, et korralikult tantsima ei mahtunudki. siis tekkis just see ühtne wiedeka tunne, mida kahjuks enam üldse ei ole. väga väga kurb





Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar