juba hommmmeee Soome minek. lõpuks ometi saab lauda sõita, aasta aega olen oodanud seda. ja saab kõikidest probleemidest ka eemale, ehk jõuan Soomes mingites asjades selgusele ka, mine tea. aga super on ennast mõneks päevaks lihtsalt argielust välja lülitada ja lihtsalt olla. netist saab ka viieks päevaks eemale ja üldse inimestest, oeh. can't wait



Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar