10.02.13


 eelmine laupäev ja pühapäev olin siis Viljandis. juubel oli väga vinge ja nalja sai jälle nii palju, sest see Viljandi inimeste huumor on ikka üle kõige. vahepeal esinesime ka Roxiga. kõigile meeldis väga, mis on väga tore. ööseks läksime Ene ja Rauli juurde. seal istusime veel kuni kella 3ni edasi ja siis läksime magama. ärkasime kell 9 ehk siis eriti magada ei saanudki öösel. hommikul käisime veel korraks Dagmari juures(mamma endine kodu), siis surnuaias ja peale seda hakkasime Haapsalu poole sõitma.
 tupsud tantsuhoos



 sest mu koer on nii armas ja ainult tema tuleb igal õhtul kaissu.
 teisipäeval käisime kahe klassiga tlnas kinos ''Hüljatud'' vaatamas. mina jäin igatahes rahule, kuigi vahepeal tuli räige uni peale hahah.



 ns neiudega solarise wcs :D:D:D:D
ülejäänud nädal oli suhteliselt igav ja iga päev olid mingid terviseprobleemid ka. no kui reede kätte jõudis, siis olime Liisu ja Gretega koolis megaexcited, ei suutnud õhtut ära oodata lihtsalt. kella 5se bussiga sõitsime Liisuga Paliverre ja bussipeatusest jalutasime ta vanaema korterisse. vanaema tegi meile hullu söögi seal ja me lihtsalt Liisuga rämmasime mööda tuba ringi, räige peotuju oli. mingi kell hakkasime liikuma, saime Grete ja Rivoga kokku ja läksime pidusseeee. Kristo 18 party võis alata. rahvas vaikselt kogunes ja kuskil kell 11 oli kõigil tuju nii üleval juba. mingiaeg hakkas tantsumaraton ja ausalt, ma ei ole vist mitte kunagi nii palju tantsinud kui nüüd reedel. isegi mitte HWG üritustel, is that real? päris peo lõpuks avastasime Liisuga, et oleme ainukesed tüdrukud seal, niisiis saime veel päris palju poistega lihtsalt tantsida ja need kutid ju ei väsi kunagi. igatahes jäin mina peoga ülimegarahule ja võin ausalt öelda, et see ei lähe vist mul mitte kunagi meelest ära ka. lihtsalt nii nummine õäöü, ma olen nii õnnelik :)
 enne piduu

 tibi

jaaaaa hommik peale pidu. mina olen rahul :)

Do you think about me when you're all alone?
The things we used to do, we used to be
I could be the one to make you feel that way
I could be the one to set you free

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar