olen järjekordselt blogi ära unustanud ja ma ütlen seda vist iga kord, aga ei ole hullu. kõigepealt ma tahaks vinguda natuke. 2 kooli läheb kokku, okei. praegu on 2 kooli ühes majas, okei. ma saan aru, et meid ei olekski kuhugi mujale panna, aga siis tuleks asju natuke paremini organiseerida. saan aru, et peame mõistma, et raske on ja kiire ja puha, aga sorri, mina ei ole süüdi, et koolid kokku lähevad ja et me praegu kõik ühes koolimajas oleme ja mina ei ole tahtnud seda, niiet nii uskumatu kui see ka poleks, sooviks mina ikkagi sellel aastal normaalselt õppida. miks peavad 3 õpilast istuma kuskil kappide otsas ja õppima, kottõpikvihikpinalpäevik süles, kui on ette nähtud, et 18 õpilast peaksid normaalselt ühes klassiruumis õppida saama. jes, selline olukord oli täna ja mina olin üks nendest, kes ei saanud terve tund normaalselt keskenduda, sest ma pidin vaatama, ega mul pinal sülest maha ei kukuks või mõni paber kaduma ei läheks. lõpuks ma olin päris kuri ikka. mõnes teises tunnis on veel nii, et ei mahu klassi ära lihtsalt. sorri, aga see ei ole normaalne enam. veel ajab närvi see, et vahetundides liikuda ei saa. ma tean, et meid on megapalju eks aga inimesed, PALUN üritage siis võimalikult kiiresti liikuda kui te näete, et niigi on ummikud. ei saa kõndida teo kiirusel, eksole. ja ÄRGE SEISKE KESET TEED JA TREPPIDE PEAL, kui paljudel inimestel vaja liikuda on mööda neid kohti. lihtsalt palun, katsuge teistega ka arvestada. ükspäev ma lihtsalt lendasin läbi inimeste ja sorri tüdruk, kellele ma täiega kotiga panin aga tõesti, mul viskas kopa ette, et ma 20minutiga jõuan ühest koridori otsast teise. okei, enough :)))))))))))
muud juttu ka. life is boring. võiks suvi olla juba või vähemalt kevad, et saaks õhtuti väljas chillida nii, et sa värisema ei hakka ja saaks koolimured peast ära kasvõi korraks. okei, true, ma olen hetkel oma hinnetega enamgi kui rahul. aga ikkagi on teatud pinge peal ja hommikuti tahaks kaua magada ju.. ja tahaks juba tenniste ja tagiga käia, no nii mõnus.
tegin kutsust pilte ükspäev. ta on nii fotogeeniline ja nii mõnus on pildistada teda, meganummud pildid tulevad ka koguaeg. kõige armsam koer mul igatahes.
ja siis tegime ükspäev toas ka pilte. kiusasin kutsat ja lõpuks ta ei tahtnud mind näha ka enam, jooksis minema :(
eile sain päeval oma Jetekesega kokku. tegelikult oli plaan lossiparki pildistama minna, aga kui me kaupsis kokku saime siis otsustasime, et me ei jõua nii kaugele sellise külmaga, käisime tegime paar klõpsu linnavalitsuse kõrval ja siis läksime pubisse kakaod jooma.
ja paar pilti, mis täna tehtud sai. kuts jälle nii numsu
neljapäeval on mu tupsuuuuu sünnaaaaa ja mul on niiii kuradi kahju, et ta sünnale minna ei saa, aga teeme ehk 2kesi mingi istumise millalgi ja selle peo teeme millalgi kolmekordselt tagasi. aaga see miks ma minna ei saa, ma lähen Viljandisse hoopis. onu Jaanil on juubel ja siis kõik Viljandi sugulased ja Haapsalu omad ka kogunevad sinna kuskile kõrtsu. must say, et need juubelid kõrtsudes ja üldse Viljandis käimine ei ole enam üldse sama, kui mammat ei ole.. lihtsalt kurb on see kõik ja nüüd näeb üldse Viljandi rahvast ka palju vähem. niiet ma lihtsalt ei saa minemata jätta..












Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar