ja viimastel päevadel on nii ilusad ilmad olnud ja pean mainima, et Haapsalu on selliste ilmadega superilus koht ikka. kui aus olla, on Haapsalu iga ilmaga ilus..
laupäeval oli siis Jetekese kauaoodatud sweet 17 sünnapiduuuu. ma ei tea, mul oli väga vinge õhtu/öö ja oleks ilmselt veel toredam olnud, kui mu tuju poleks vahepeal täiesti nulli läinud ja poleks terve öö pidanud sinu ja kõige selle pasa peale mõtlema. aga ei, inimesed olid kõik super ja nalja sai ka pisarateni, niiet ma ei virise üldse. väga rahul!
kerged reidikad kodus enne sünnat
ja nüüd sünnapildid :))))))
meie keskööüllatus Jetega Jetele hehehehehe
ja video kah
ma mehega
ma wc-paberi rulliga?????? what
Jetapowah69'ga nummitsemas
Jete vol1
Jete vol2
oma lemmarite Jetedega
siis kui mul keerutamistuhin sees oli ja Jete ümber kukkus
siis, kui Paula(loe:Pauli) pildi ära rikkus vol1000000
ühe mehe peale olen küll päris mitmendat päeva väga kuri juba ja lähen veel kurjemaks, sest ma ei mõista absoluutselt, miks on vaja teha nii ja ma ei viitsi enam tegeleda selle jamaga, aga mis ma teha saan, kui mu mõtted aina sellele lähevad ja siis ma avastan jälle, et ma olen kurikurbvihane. see olukord sucks. a kõige lihtsam on vist lihtsalt asjadel minna lasta. ise tead..


























Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar