kauaoodatud ristimine ongi lõpuks läbi. mina jäin rahule ja vähemalt oli lõbus! ma usun, et kõigil oli. teisipäeval käisin ma väga vallatu lillelise kleidi ja kummikutega mööda kooli ringi. kui empsile oma vallatut kleiti näitasin siis ta ütles, et see on nii lahe riie, et teeb pärast sellest kleidist seeliku mulle haha. eks see selgub, kas ta seda tegelikult ka mõtles. saime vahetunni ajal õues gangnam style ka tantsida, väga vahva. iseenesest oli jep päris mõnus päev. kolmapäeval oli teemaks sport ning pidime pool 8 juba koolis olema, sest nii HGl kui HWGl hakkas hommikuvõimlemine. päris hea oli tõesti seal kuskil taime otsas võimelda, aga vähemalt oli lõbus jällegi. mainiks veel, et kolmapäeval oli mul seljas väga liibuv sinine kombinesoon haha, hularõngas oli ka! kolmapäeva õhtul oli lõpurets. rajaga jäin väga rahule, enamuse ajast ma lihtsalt naersin, laksu all tunne oli. mu armas Jete Luik oli mind raja läbimisel filminud ka ja ähvardas selle video mu sünnipäeval(mis on täpselt 20 päeva pärast!!!!!) mu fb seinale panna. seal ma seda näha ei tahaks, agaaa muidu tahaks küll näha seda juba. oleneb, kui see väga jube ei ole, siis lisan selle võibolla siia ka. aga seda siis 20päeva pärast või hiljem. kahju oli see, et mingit tantsu ei toimunud agaa playbackil arvatavasti toimub ikka ja see ei ole enam kaugel, niiet siis tantsime kahekordselt!!! peale retsi suutsin kertu õlal nutma hakata, sest mu emotsioonid lihtsalt keesid üle. midagi oli väga valesti :D:D ei mõistnud. neljapäev oli väga kiire päev. 7h koolis, kiirelt vanaema juurde sööma ja riideid vahetama ja siis bussile, et HWG 10ndikega teatrisse sõita tallinnasse. korraks lasti meid vanalinnas lahti ka, käisime Grete, Liisu, Anita ja Rivoga mäkis. teater ise oli Linnateatris, põrgulava on ülivinge, teistmoodi ja näitlejad mängisid oma rollid ülihästi välja. muidu käisime Tammsaare 'Ma armastasin sakslast' vaatamas. pean veel mainima, et poisid olid nii ilusad kõik, üks ilusam kui teine! :) täna(reedel) jäi õnneks esimene tund ära, sai natuke kauem magada. see nädal on lihtsalt jube väsitav olnud ja nädala lõpuks olen ma küll täiesti läbi omadega. õnneks või kahjuks ei saa homme ka kaua magada, sest Wild Onesidega toimub väike filmimine, pikemalt ei räägiks praegu. (tegelikult on meil Wild Onesidega veel igasuguseid plaane, sest kõik metsikud on nii vinged ja peab neile/nendega siis koguaeg midagi vinget ka korraldama!) 3-4 paiku on meil playbacki esimene proov. seda siis mitte klassiga, vaid ühe pundiga, mis kokku panime. pühapäeval on jälle suhteliselt varajane tõus, peab ära õppima, sest poole 3 paiku hakkame tlna sõitma juba pere ja Roxuga. lähme kõigepealt ülemistele ilma rahata shoppama ja siis 'Kevadist ärkamist' vaatama.
paar pilti ristimisest ka nüüd.
neiud Katja(Kostja) ja Karoliina(Karl)
jumal Uku
nu nummi kleidike
ja mu nummi lipsuke
kena kulm, piia
oma kolhoositaridega
neiu Aleksandraga(Aleks)
ja mu vallatu sinine kostüüm.
sain ka üle pika aja natuke pikema postitusega hakkama :)
i'm so in love


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar