päris cool põrand on meil praegu. varsti saab vb uue parketi ka maha, kõik oleneb töömehest.
homsest hakkab rets lõpuuuuuuuuuks. 3 päeva kestab ja kolmapäeva õhtul lõpurets koolis! üldse tuleb vägaväga vinge nädal. esmaspäeval lähme õhtul väikeste ja suure Wild Ones'idega kinno step up 4 vaatama. neljapäeval lähevad hwg 10ndikud teatrisseeee. nädalavahetuseks maandun Jete juurde, tõotab väga vinge tulla! pühapäeva õhtul on tallinnasse minek, Kevadise ärkamise esilinastusele, megaaaaa.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar