jõudsin ka siia korraks jälle, täna tuleb selline pisikene postitus.
laupäeval oli suhteliselt varajane äratus(sain 10h magada, aga ikka olin täiega väsinud) ja kell 12 saime metsikutega raudteejaamas kokku, et teha väike soojendus, harjutamine ja siis filmimine. ma usun, et paljud on nüüd juba meie ühist stompimise videot väikestega näinud, aga lisan selle just-in-case siia ka. OPSOPS kõik olid väga tublid ja saime 45min kõik tehtud. jõhkralt külm oli ka, niiet ei olekski saanud väga kauem seal olla. vahepeal jõudsin koju ja kella 3 paiku läksime Rogeriga noortekasse, et kahekesi üks kava üles filmida, mis on tegelikult juba kuskil kevadel valminud, kuid pole jõudnud üles filmida. OPSOPS Kella 4 ajal tulid teised playbacki crew liikmed ka ja hakkasime playbacki proovi tegema. nojah, see jäi mul esimeseks ja samas ka viimaseks prooviks koos nendega, sest tuli välja, et ma ei saa üldse playbackil osaledagi. nii kurb kui see ka poleks, pole head ilma halvata ja halba ilma heata. põhjusest siis: laupäeva õhtul, kui vennaga sättima hakkasime, et ostuööd tšekkima minna, ütles ema, et ta tahtis ühest üllatusest rääkida aga me lähme ära.. lubas siis pärast rääkida aga ei rääkinud ikka. pühapäeva hommikul sain siis teada, et oleme jälle enda teise koju minemas väga varsti ja seekord tuleb mu tupsununnukeneee ka kaasa, niiet saab väga väga vägev olema. ma juba kujutan ette, kui imeliseks see välja kujuneb, love this place! ise lähen juba 4ndat korda samasse kohta ja niiii ootan juba, et saaks Jetele erinevaid tuttavaid mustanahalisi ja kohti näidata. niiet Egiptus, tuttavad kohalikud poisid/mehed, bassu, palmid, lennujaam, tasuta joogid, superhead söögid, Bahia baar, Coral Bay väravad ja Coral Bay my love, here we come! :)
lappasin netis Coral Bay pilte ja leidsin selle pildi täiesti lambist, VÄHE EI OLE TUTTAV POISS JU! tahaks teda näha juba hihi, üks megasõbralik baarman seal :)
ja need paar pilti lisan siia lihtsalt selle pärast, et ma ootan niiiii väga jõule ja üldse talve ja need on niii mõnnad pildid!





Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar