17.09.12

nohu ja köha ja kurguvalu on väga mõnus kooslus tõesti. aga see on enamustel praegu, niiet ma ei põe väga, elan üle. vahepeal kiusas väike palavik ka, aga see oli ka mööduv nähtus. eile suutsin lokitangidega endale vastu lõuga panna ja muidugi jäi põletusarm järgi. väga loodan, et see kaob ära mingi ajaga, muidu on näos juba viies arm. ma ikka oskan täiega.
neljapäeval oli väike fotosessioon kultuurimajas, mis sai küll kiiresti otsa, sest Markusel said akud tühjaks. leppisime siis reedese aja kokku ja reedel oli imeline ilm, niiet saime lossipargis klõpsida. paari pilti oleme juba näinud, need jäid küll väga väga vinged, niiet jääb üle homset oodata, siis saab teised pildid ka. siis saab vingemad siia ka üles riputatud. :)
mu pintsak tuli ka ükspäev ära, vägaväga rahul olen. mõne päeva pärast peaks telo korpus ka jõudma jee.

mu nummi Roger
täiesti ebareaalne, kui sees ma ikka veel olen. reaalselt ei oska enam midagi peale ka hakata, see kõik on liiga keeruline lihtsalt. tegelikult võiks asjad hoopis teistmoodi olla kui nad on.. ainult üks asi oleks pidanud teistmoodi minema. ohjah, kurb Kristin..

AAA JA 1 ASI VEEL
kolmapäevast hakkavad The Wild Ones'i tantsutrennid ehk siis kolmapäeval(19.09) on 7.-... klasside näidistrenn Haapsalu Noorte Huvikeskuse 2.korrusel (Wiedemanni 4) 16:30-18:30 . Kõik huvilised tulge kohale! Kellel on väikseid õdesid/vendi/sugulasi, kes sooviksid hip-hopiga tegeleda, siis nendele on näidistrenn reedel(21.09) kell 16:30-18:00. Kellel vähegi huvi on, siis tulge kindlasti uudistama! :)
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar