22.09.12





paar pilti.
igatahes on nüüd 2 trenni olnud ja rahvast on mõnusalt ja trennid ise on ka vägaaaaa mõnusad olnud. lihased on ainult niii valusad, peaaegu terve suvi pole korralikult tantsinud. reedel oli väikeste trenn ka, sain treener olla. liikmeid oli üllatavalt palju ja nad olid üllatavalt tublid ka, poleks uskunudki. niiet suur kummardus neile.

nii kuradi tüdinud olen kõigest, ma ei viitsi tegeleda selle jamaga enam.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar