sorrikesed, et vahepeal kirjutanud ei ole. ma jõudsin vahepeal hiiumaal ära käia veel. pühapäeval läksime ja täna tulime. homme kirjutan sellest pikemalt ja lisan pilte ka, täna ei jõua.
reedene öö oleks võinud tegelikult olemata olla. laupäev oli veel hullem, ausalt. pikemalt ei räägiks(avaliku blogi miinused). vähemalt läks laupäevaõhtune esinemine kaupsi ees lihtsalt superhästi. arvasin, et kõik läheb sassi ja rahvast ka üldse ei tule, aga vastupidi oli kõik. peale valsi väikeste apsude ei läinud midagi sassi ja rahvas elas nii mõnusalt kaasa ja neid oli nii palju ka, andis kohe julgust juurde. väga vingeeee oli!
tegelikult on kõik mõne päevaga nii rämedalt muutunud. jõhker, kui kahju, aga samas ei ole mina süüdi, niiet üritan sellest täiega üle olla. ainult, et ühe asja suhtes hakkab lootus kaduma..
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar