15.08.12

paar pilti hiiumaa tripist ka nüüd.
naišed

mängisime rannas võrkpalli. jubeee mõnus lihtsalt

meie supermõnus majaa
mu kõige nummim Karola

ja võrkpall maja juures täispuhutava palliga :D





tegime kooki
pisike pätukene
õed nummid







no mitte midagi ei näinud :D



hiiumaa trip oli mõnus ja sai natuke haapsalust ja inimestest eemal olla. üks õhtu voodis arutasime umbes tund aega kertuga maailmaasju, niii mõnus lihtsalt.
ma loodan, et see reede tuleb mõnus! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar