08.08.12


 vahepeal oli meil maal Kenu OM ka.
 pisike Äli
 pentangis tegime Rogeriga kõigile täiskasvanutele pähe. kahjuks jäi aega väheks ja me ei jõudnud meistritega(vanaema ja vanaisa) mängida, see oleks põnev mäng olnud.
 kõige pisem osaleja Taavet




kõik plaanid lähevad viimasel ajal pekki ja minu võimalust vist ei tulegi. siis peab ise selle võimaluse leidma, sest ma lihtsalt nii rämedalt vajan seda! :)
eile õhtul käisime poistega kahe paadiga sõitmas. jõhker lihtsalt, kui palju nalja sai ja ebareaalne, mis need kutid korraldasid seal merel. hea, et ma pärast läbimärg ka ei olnud. peaaegu oleksime tormi kätte ka jäänud, aga vedas meil. teinekordki :D:D:D
Jetega tekkis täna üks ulme plaan. ma väga loodan, et see toimib ja kõik oleks hea ja tore ja värki. nii ootan. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar