26.08.12

reedel tegime Jetega rahuliku õhtukese. käisime väljas, vaatasime filmi, sõime häid asju ja tegime nalja. kuskil 4 ajal läksime magama ka ja ärkasime pool 3, täiesti ebanormaalne. terve ülejäänud päev oli väga ulme olla, reaalne zombi tunne oli. kuna laupäevased plaanid läksid teatud põhjustel natuke pekki, siis käisime lihtsalt väljas õhtul. mingiaeg saime Laura ja Annaga kokku ja chillisime. pärast Laura ja Jete saatsid koju mu ja ühel põhjusel olime sunnitud võssa lendama. nalja peab saama. täna magasin jälle pool päeva maha, siis chillisin ns ja õhtul käisime nüüd Jetega väljas. nüüd kodus ja kirjutan blogi. järgmised 5 päeva tulevad vist suhteliselt kiired. mingipäev meie noorteka ruumi korda tegema, seinu värvima jne. kolmapäeval õpikute järgi ja mingiaeg Karli juurde maale klassiga, saame veel viimast korda vana seltskonnaga kokku. niiii kuradi kurb, et nii paljud ära lähevad. oeh. neljapäeval on Kertu juures väike istumine ta sünnipäeva puhul. saab neiudega juttu rääkida. mingipäev peab kooliasju ka ostma minema. lükkasin meelega selle tegevuse nii hiliseks, sest absoluutselt ei taha kooli minna. seda enam, et nüüd ei saa oma majas ka olla. niii kurb lihtsalt. a ma nii tahaks teada, kuidas see kõik seal hgs toimima hakkab. praegu tundub küll see kõik suhteliselt ebareaalne, aga nu we'll see. ja ma ei tea, kuidas ma toime tulen, kui ma sind igapäevaselt koolis nägema hakkan. raske on, aga üritan hakkama saada.. ohjah

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar