täiesti natural hommikune Kristin
täna sai liisukaga tallinnas käidud. shoppasime ja käisime mäkis ja tegime ns nalja. tegelikult läksin sinna tagi ja musti kingi otsima. tagi ei leidnud, selle otsin bershkast arvatavasti, agaa kingad sain. kõik kingapoed käisin läbi, mitte midagi ei olnud ja lõpuks, kui new yorkerisse läksime, siis HOPS kõige ilusamad kingad üldse, mis tänase päeva jooksul näinud olen ja minu number oli täiesti olemas, niiet ostsin ära. supermeharahul olen lihtsalt, ebareaalne. niii ammu olen tahtnud musti kingi, lõpuks sain. üliilusa punase kleidi ja sinise seeliku ostsin ka, mõlemaga olen ülirahul. käevõru ja kõrvarõngad ostsin ka. 2euro eest 8 paari kõrvarõngaid ei ole paha. ainult ühest supermõnusast suurest kampsunist on megakahju, nüüd kahetsen, et ei ostnud. damn
niiii minu sinine lihtsalt
mu beibid
just looooove this dress
selline vennike oli meil aias, jubeee armas, tglt ta oli megapisike, mingi 5cm :D
nv tõotab super tulla, can't wait! :)
jobu jobu jobu jobu jobu
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar