tänane tööpäev oli väga pikk aja väsitav, aga tulime ilusti toime. ja nalja sai ka megakõvasti lihtsalt. üks totu tahtis vahepeal 2 hernest osta, andsin tasuta talle hahah, ebareaalne. homme juba üksi tööle ja vähem aega. siis on vähemalt õhtu vaba ja saab pakkida. mingiaeg võtan aja maha ka, langen rõdule oma ülimõnusasse tooli ja lasen lebo ja siis jälle pakin. ei tea veel, kas reedel ka töö, igatahes õhtul on kindlasti, jalkal töö. ja peale jalkat/tööd kohe autosse ja Hiiumaa poole, awesome! :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar