09.07.12

mõned hiiumaa pildid siia juba, kuna pärast tuleb neid muidu vägaväga palju ja need ei jõua elu sees ära laadida.
reedel tulime kella 8se praamiga õhtul hiidu. praami peal oli megalt rahvast ja isegi tuttavaid oli. ja megaaailusaid kutte nägime ka hihi. cosmot lugedes ja mureleid süües see tundveerand möödus megakiirelt. tunnike sõitu ja siis olimegi majas juba. kõik olid meganälgas, niiet tassisime oma sada kotti ruttu tuppa ja hakkasime süüa tegema. pool 12 on ka hea makarone süüa ju hahah. mingiaeg keerasime magama ära. laupäeval ei teinud midagi erilist, kuna koguaeg oli suht mõttetu ilm. kas siis sadas või oli lihtsalt pilves, niiet rannailma ei olnud. õhtul käisime ujumas ja siis pärast grillisime. pühapäeval oli samasugune mõttetu ilm, nagu igapäev on olnud. chillisime ns jälle, mängisime kaarte. millalgi käisime metsmaasikaid korjamas, siis tegime toormoosi ja pannkooke. pärast tuli äkkidee minna mere äärde, ÄKKI on suured lained. läksime ja olidki, ulme tuul oli ja supersuured lained, päris jube oli kohe, aga vesi oli palju soojem kui laupäeval. möllasime seal lainetes räme. õhtul vaatasime filme.
pildid ka nüüd siis, agaaaa need on väga vales järjekorras, kuna blogger on selline nagu ta on.






























































ja viimane pilt: selline olukord oli elutoas, kui me ära tulime. kui hiiust tagasi lähme, siis on seintel juba uus värv ja laed korda tehtud, jess!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar