03.07.12

natuke siis juttu ka nüüd.
väga pikka aega olen oodanud juba Heiki kõnet, et teada saada, kas saab siis tööd selleks suveks või ei saa. eile hommikul Kertu helistas mulle ja ütles, et tunni aja pärast Heiki tahab meid paralepas näha. käisime siis ära, rääkisime asjad selgeks ja saingi tööd hihihihihihh. happy girl. täna oli esimene tööpäev ka juba, müüsin uuemõisa konsumis herneidmaasikaidmureleid. täna olin 3 ja pool tundi aga homme vist 10h jutti juba. we'll see. neljapäeval vist kaupsis tööl üldse ja mingiaeg maybe paralepas ka jm, meil tüdrukutega vahetuste kaupa. agaaa palga suurusega olen vägaaa rahul!!! suve lõpuks olen miljonär haha.
täna peale tööd käisime tallinnas ka, niiet jalkale ma ei jõudnud. käisime hansaplantis ja siis empsiss viskasid mu kuskile linna, sain Jetega kokku, läksime poodi. poest ostsin üliiiiiiilusa kleidi ja vinge seeliku ka, aga kleidiga olen megarahul. peale poodi läksime kinno. käisime Magic-Mike'i vaatamas. tegelikult läksimegi seda ainult Channingu pärast vaatama ja damnnnn see käik tasus ära ennast- kõige ilusam mees, keda ma üldse näinud olen. võtaks endale, kui vaid saaks. peale kino empsiss tulid järgi meile, olid mäkist eined ka võtnud meile, niinumsu. kui me Jetega poodides ja kinos olime, siis empsissjuss käisid vanaema ka vaatamas, agaa kahjuks ma ei jõudnud sinna. nii oleks tahtnud näha teda aga nuh, pole hullu vist.
reedel on hiiumaale minek, ma niiiiiii väga ootan juba. loodan, et ilusad ilmad ka ja lained peavad ka vägevad olema, siis saab möllata. ja paar mõnusat fotoshooti vaja ka maha pidada seal, mul isegi outfitid välja valitud juba hahah. ja nagu alati, on emme-issi pulma-aastapäev ka hiiumaal, niiet teeme kooki jälle ja värki. tuleb mõnus nädal! :)



aga seda, et ma olen nii in love jälle, täiesti meeletu.. :):):)))))

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar