02.07.12


 paar mõttetut pilti oli ja nüüd mõned rogu sünna pildid.



 õnnelik sünnipäevalaps
 ja nüüd mõned vanad pildid, mis siia kogemata panemata jäid. :)






 murdja Rosella
 pisike pätunägu




 lasi lebosse ära.
paar postitust nüüd nii olnud, et ainult pildid, aga mul lihtsalt ei ole aega olnud midagi kirjutada. ja siis kui on aega, siis mul ei tule tavaliselt blogi üldse meeldegi, nii kurb kui see ka poleks. agaa ma luban, ükspäev tuleb kindlasti rohke jutuga postitus, võibolla juba homme õhtul! :)

i'm in love.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar