selline lugu ka veel, et ma ju võiks siia kirjutada iga päeva kohta detailselt, mis tegime jm, aga ma lihtsalt ei mäleta. tegin ikka halvasti, et enamuse värki nüüd nii hilja peale jätsin, oleks pidanud iga õhtu hiius mingisuguse postituse tegema, oleks parem ülevaade ja saaks paremini aru midagi aga nu, mis seal ikka. aega ei saa tagasi keerata, niiet ma nüüd siis kriban midagi segamini siia.
esimesed paar päeva olid suhteliselt halvad ilmad. mitte nii halvad, kui nii Haapsalus, agaa taevas oli väga ähvardavalt pilves koguaeg ja vihma sadas ka. isegi müristas ja välku lõi! vähemalt nii hästi läks, et õhtuti oli enamvähem ja saime ujumas käia. mingi päev(?) ärkasime ja olime jube õnnelikud, et super ilm on ja saame ikka randa ka minna. ma olin juba väga kindel, et lähen sealt sama valgena tagasi, nagu ma olin ja ei saagi päikest. õnneks nii pahasti ei läinud- ülejäänud päevad saime igapäev rannas käia, lihtsalt supeeeeer. iga päev olid megaaaasuuured lained ka, möllasime väga korralikult. siiani olen väga kindel, et see on mu lemmik rand ja jääb ka selleks. phm private rand, sest enamus ei ole seda kohta veel avastanudki ja vahel kui veab, siis saab seal ainukesena rannas olla. paradiisirand! õhtuti sõime head-paremat, mängisime kaarte, vahtisime telekat jne jne. 2 õhtut grillisime ka. nagu alati, olme ka see kord me ema-isa pulma-aastapäeval hiius. kolmapäev, 11.juuli oli see kuupäev. see päev grillisime ka, mängisime hullult sulgpalli haha, käisime pildistamas, päikeseloojangut vaatamas ja pärast sõime pimedas õues lõkke kõrval ja küünlavalgel kooki, mille Jetega meisterdasime ja jõime šampust. neljapäeval meil vedas. kuna praamipiletid olid alles poole 9sasele praamile, siis saime terve päev randades lebotada ja vahepeal käisime Kõpu tuletorni kohvikus suitsulesta ka söömas. jubeee hea oli. koju jõudsime, siis valitses siin jube räme segadus. kuna all korrusel käib remont, siis elame teisel korrusel hetkel. ei ole väga mõnus, kui iga õhtu su diivan lihtsalt hõivatakse(samuti telekas) ja muusikat absul kuulata ei saa, sest muidu ei kuule teised telekat. köök asub meil hetkel Jussi toas ja koer elab(loe:toidunõud, mänguasjad, magamisase, kondid jne) mu toas. ei mahu ära üldse ja kodutunnet pole hetkel, aga elame üle. teisipäeval peaks valmis saama! siis jääb vaid parkett vahetada, mida tehakse augusti lõpus alles.
nüüd käin rõõmsalt tööl edasi ja varsti hakkavad trennid, kuna tähtis esinemine on tulemas!!!!
tegelikult on vist jutt läbi nüüd, ei taha seda väga pikaks ka ajada. olge mõnnad ja nautige suve! 124pilti nüüd! :)
pancake time
käisin ümber vist :D
noorpaar
alaealiste magala.
sellises peldikus käisime pildistamas. see maja oli tglt üliiiiisuuur ja need 2 ust, mis seal näha, sealt läksid 2 pikka koridori edasi ja need olid VÄGA jubedad.
sest normaalset pilti sellest inimhingest ei saa. ärge rohkem küsige, miks mina selline sanakas olen. siin on ehtne näide!
14aastat abielu!
well.. this is my dad again
omfg, selle pildiga on selline lugu, et istusime peale koogisöömist juba toas ja siis isa tuleb järsku õuest: anna kaamera, üliilusa pildi saaks praegu! siis läks, tegi pilti ja kui me pärast neid pilte kaamerast nägime, siis me saime vägaaaaa palju naerda Jetega :D:D:DD:D:D:
mu neiu
sulgpall on elu
ok.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar