18.07.12

mhhhhhhh ma ei tea, viimasel ajal on nii järsud tujumuutused ja täna öösel see unenägu, see ajas kõik segamini jälle. ma nii tahaks teada, miks me üldse näeme unenägusid? mida need tähendavad vm? kuna ma olen paljusid asju unes ette näinud, siis ma veits kardan, sest see unenägu pole tõesti see, mida ma tahan. ma ei viitsi enam jamada. ma tean, mida või keda ma tahan, i just gotta tell him how i feel. aga see pole nii lihtne, üldse ei ole. väga loodan, et täna selgub midagi seoses ühe salaplaaniga ja siis on võibolla asjad kindlamad.
fuck i need you i want you

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar