18.07.12




eelmine postitus oli mööda, suured sorrid, tunnete ülekeemine it was. igatahes, on kell pool 10 ja ma kirjutan blogi, seda pole vist kunagi juhtunud. agaa kella 10ks tööle ja mul on praegu lihtsalt niiiiiiiiii igav. täna siis 5 tundi tööd, kell 3 olen vaba, kell 7 on trenn ja kell 9 töö kokkusaamine. vb saab isegi palga kätte juba, väga vinge oleks. homme on tallinna minek. kinno ja vanaemale järgi. pole vanaema 1,5kuud näinud, nii ootan juba. :')
still want u 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar