ega ma ei tea, väga ei oskagi öelda midagi. peaaegu iga päev olen tööl käinud. reedel käisime kinos tallinnas ja tõime vanaema ära. jube, kuidas oleks tahtnud nutta. igatahes, laupäeval käisime empsuga poodides ja õhtul peretuttavate juures soolaleival ja kutsat vaatamas. see pisike poiss on niiiii suureks kasvanud juba, täitsa lõpp. nii asjalik ja nummi, hullult müttab ringi. anyway kunagi hilja õhtul tulime tagasi ning täna õhtul olin tööl. päeval enne tööd sai natuke aega päevitada ka, lihtsalt niiii kuum ilm oli. homme jälle tööle õhtul, aga VIST viimane või eelviimane tööpäev, veel ei tea. :)
eile tuli üks pakkumine, mida mitte kunagi oodata ei oleks osanud. mõnesmõttes weird agaaaa teises mõttes.. :))))))))))
ootan nädalavahetusi, võibolla juhtub miskit head..
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar