esimene krookus tuli ükspäev välja. tänaseks on see lume all juba jällegi.
2.aprill ja meil on paks lumi hoovis.
sai täna paar asja ostetud poest jälle ja talvejope tellisin ka ära juba. emps lubas järgmiseks talveks uued mäepüksid ka õmmelda, superrrrrrrrrrrr. ei suuda oodata, tahaks mäele juba.
TÄIESTI MÕTTETU ILM MA OLEN NII KURI. koolis läheb ka kõik suhteliselt allamäge jälle ja koguaeg need haiged peavalud, mida ma ei talu enam. ma ei tea, ma ei oska mitte midagi öelda enam. nii väga tahaks suve juba.









Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar