musuuuuuuuuuuuuuu liiiiizzzzzz
ma niisama nägemas mitte midagi
söbrad :D:D:D:::D:D:D
avastasin uue pildistamistehnika :D
käisime reedel eesti keele ajal oma rajal ka. uurisime seal paari asja kohta jm ja kindlasti selle käigu väga suur + oli see, et ma nägin Tredit. väga väga vinge igatahes. õhtul rääkisime veel Trediga juttu ja värki. ta on mul selline, kes vahepeal kaob täiesti ära ja siis on jälle täiesti olemas. igatahes mõnus, kui sa mul olemas oled. :)
igatahes jes, hate school.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar