käisime eile tallinnas Jetega. väikesel/suurel šhopingul ja kinos. liisu viisime ka poole tee peale. igatahes tütrikud said mul ka esimest korda nii sõita, et Roger juhib. awesome värk :D aga muidu oli suht piin nii vara sõita. magama ka ei viitsinud jääda ja silmad vajusid kinni lihtsalt. käisime Keilast ka läbi korraks. pole seal 100 aastat käinud ja see ikka nii ilus. mõnus kodune. ja kui ilus loodus seal oli. kõik puud olid täiesti valged, päike paistis ja kõik sädeles, megailus. mingiaeg jõudsime tallinnasse, Roger ja vanaisa viisid meid Jetega roccasse ja sinna me jäime umbes 4ks tunniks. selle aja sees ostsime kahepeale ära 13 riideeset + boost + mac. ülim raha läks nende asjade peale, aga pole vist hullu. ostsime 2 ühistranspordi piletit ka a ei kasutanud kumbagi, sõitsime jänest. igatahes siis on hea, kui järgmine kord vaja, ei pea ostma. jõudsime mingitmoodi rotermanni. sealt ostis jete endale veel 2 pluusi. bershka peale läksin täiega närvi, sest seal olid täiega ilusad asjad, aga kõik numbrid olid täiega valesti pandud ja midagi ei saanud aru. igatahes läksime natuke varem kinno, sest me ei viitsinud niisama passida enam. pidime pool tundi ootama saalis, enne kui film hakkas. kuna 10min enne algust hakkasid alles inimesed tulema, siis enne seda me mõtlesime, et peame 2kesi suures saalis õudukat vaatama. igatahes film oli ülijube ja ülihaige, lõppes eriti haigelt. lõpuks kõik naersid. siis hüppasime ruttu Manni autosse ja sõitsime pääskülla. sealt bussi peale ja koju.
awesome Roger
meie olemas 2kesi rocca al mares, sest kõik poed olid veel kinni. :D
reaalsed 15cm kontsaga kingad olid need, jõhker
igatahes ma rahul selle käiguga ja KEVAD ON NIIIIIIIIIIIIIIII LÄHEDAL!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar