09.01.12






 trollface :D

 KÄISIME TÄNA JETEGA HESSIS: ärge küsige, kui tühjad meie kõhud enne söömist olid ja kui täis nad peale söömist oli..
 käisin ära korra.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar