08.01.12

noniii mu silma areng siin nüüd HAHHAHA.
ja nüüüüüd tänased Jussi sünnapildid, kui tal söberid käisid.
running mani hoos roxuga.
ilmselgelt andsin nälgas lastele süüa.

miksma ainukesena kaamerasse vaatasin? awkward
roxuga mänguhoos hah



ja jälle tantsuhoos. megamõnus on elutoas mängida wiid, sest nii palju ruumi. ükspäev pean tegema enda juures wii maratoni õhtu, megavinge oleks :)
tglt ootan ikka veel Jetede sünnipäevi ja samuti ka Soome minekut.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar