10.01.12

apppi ma olen sellest neljapäevasest trennist nii excited et ma ei suuda rahulikuks jääda vist haha. täiesti räme, kuidas tahaks tõmmelda juba. megaaaaaaaavinget tantsu õpime ka. ossapoja can't wait.
RÄMEDALT tahaks lauda sõita. 22 päeva veel ja siis minek :) MEGAAAAEXCITED olen. ma ei suuda oodata appppi.



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar