täna ei viitsi pikka piltidega postitust teha, see jääb ülehomse peale. homme telgime, niiet netti ma ei saa. hoiame läpaka akut filmi jaoks, votnii. nüüd hakkame step up 3'me vaatama. üleeile vaatasime esimest osa, eile teist ja täna kolmandat, juhhei. igatahes meil on mingi hullult näksi ja värki, niivinge. suremise tunne, kõht arbuusist nii täis. igatahes davai siis, ülehomme teeme
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar