13.07.11



perekond Teesalu päevitamas

mingid lollid olid seal










käisime täna järjekordselt Ristnas, nagu igapäev. jääkülm vesi oli. ja mingi mees oli palja kellaga rannas, täiega haige. pidin täis ropsima ennast.. Pärast läksime Luidjale, seal oli õhk suht jahe a vesi oli megaaaasoe ja mingi ujusime täiega seal. naabrid käisid ka korraks seal külas meil haha. õhtul läksime jala ujuma Ristnasse ja siis avastasime, et päikeseloojang tuleb kena. tglt alguses maja juurest tundus, et on pilves. lõpuks ei läinudki ujuma, pildistasime ns ja olime lahedad. nüüd chillime majas ja varsti hakkame step up 2'te vaatama.
tglt on siin Hiiumaal ikka nii räigelt neegriks saanud et ise ka ei usu enam. ja kohvi joon ka nüüd 24/7 forever. ja issand jumal siin on nii palju metsmaasikaid, suremist väärt.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar