meie Rootsis hehehehehehehe
eile telkimas oli suht chill. päeval käisime ujumas ja õhtul mängisime kaarte vihmavarju all, sest vihma sadas. igast pulli tegime veel. vahepeal tuli üldse mingi mees autoa ja jäi seisma, küsis et kas me pole musta lehma näinud. wtff nagu ma mõtlesin et teeb nalja a räme tõsiselt rääkis. ütles, et läheb vaatab vee äärde, et see must lehm käib vahel joomas seal nagu mida haiget hahaha. mingiaeg kui hämar oli juba siis läksime telki filmi vaatama. olime mingi pool tundi vaadanud ja siis kuulsime, et kaugelt tuleb auto. siis sõitis meie telgist mingi 8m eemalt mööda hullu kimaga. jete arvas üldse et see on see 'lehmamees', a tglt polnud. pärast sõitis mööda rannaäärt ka(mis oli meile veel lähemal kui see tee, kust ta ennem sõitis). me mõtlesme, et sõidab telki sisse. pole kunagi nii räigelt kartnud vist. see oli suur auto ka veel ja palju tulesid ja pime oli ja juht oli purjus 100% kindlalt ja lihtsalt nii jube oli. ema-isa-Jussi-Sofi telgist sõitis 1,5m kauguselt mööda, täiesti haige. hommikul olid jäljed ka näha. meil seal kõrval olid üks pere, need olid öösel menti ka helistanud a nüüd ei teagi mis sai sellest jamast. jubejube oli ikka. igatahes, filmi me ka lõpuni ei näinud, sest läpaka aku otsustas lampi tühjaks saada. öösel oli koguaeg megakülm ja vihma ka sadas. hommikul oli kenam ilm, panime telgid kokku, käisime Kõpu kohvikus korraks ja siis sõitsime Käina poole. Saime Evelini-Kaido-Kareliga kokku ja läksime majja. Seal oli üks kohalik koer Ramses ja Sofi pani sellega minema. ehk siis kadus ära jep, pani jooksu no. tund aega otsisime teda ja lõpuks ema-isa leidsid ta üles kuskilt küla pealt. mega.
oh my god homme poole 4se praamiga Haapsallu, suht normal. tglt ei taha üldse ära minna aga esmaspäeval peab tööle ka minema niiet jah. ja mu toa seinad on nüüdseks värvitud, ülicool. a no davai haapsalus näeme.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar