12.07.11












emps ns chillimas ja me ka seal taga kuskil.

tglt pärast läksid lained veel suuremaks ja lõpuks olid 2,5m kõrgused, täitsa lõpp. ülivinge oli aga veits jube ka. Jete käis üldse laine alla vahepeal, mingi chillis seal veits. hull tuul oli ka rannas, sp lained ka. tulime koju siis sõime ja läksime maasikaid korjama võssa. mingi nõgesed ja sääsed olid a me hullult kojasime hahah. tegime moosi pannkookide juurde, mõnus. peale 10 tahtsime päikeseloojangul ujuma/pildistama minna,aga ülikülm oli ja pildistamisest ei tulnud ka midagi välja, pilv oli ees. jamajama. homme uuele katsele vist.




tglt ma olin sealüleval pildi vasakus nurgas, aga siis tuli suur laine ja ma lihtsalt liuglesin mööda lainet edasi ja otse empsile otsa. seda ma küll ei tea mida Jete üritab..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar