17.07.11





mu nummi Ramses :)

nüüd kodus siis lõpuks. mõnus. toaga olen ka suht rahul. harjumatu, aga rahul siiski. tuleks nüüd mööblipaigaldaja ja paneks kapi ja värki mulle, siis saab teise mööbli ka sisse tõsta ja siis saan oma tuppa elama kolida jälle. praegu elan rõdul ja köögis ja elutoas ja koridoris ja Jussi toas jne. kui hästi läheb, siis ülehomme on paigaldaja kohal. siis saan need pildid ka tehtud kunagi ja saab võrrelda vana ja uut tuba.
homme tööpäev, aiaiaiaiaiaaaaaaaaa. mis homme õhtul teeme?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar