
ENNE
PÄRAST
no mingi ülevaate siit saab, mis mu toas praegu toimub. kuigi üks pilt on õhtul tehtud ja teine hommikul, niiet väga hea võrrelda pole neid praegu. ja seda rohelist pole ka üldse ilusti näha siind, aga novahet pole.
täna oli esimene tööpäev. värvisime lossipargis seda mänguväljaku sinist teed ja veel mingit platsi üle. ülivinge oli. poole mõnusam töö kui rohimine või riisumine vms. nalja sai ja pärast olid kõik värvised. mu püksid ja plätud, jalad ja otsaesine olid sinist värvi täis ja ei olnud mõnus olla. ma loodan, et lähevad puhtaks pesus. homme linna peale prügi korjama, jeee. not.
täna terve päev olen kodus chillinud, pea täiega valutab. passisin Sofiga õues ja tegin tööd ja värki. tubli olen, i know. emps tõi arbuusi ka poest, vinge värk.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar