



mõttetu päev. õnneks laulmine jääb ära. kool venis täna nii räigelt, kolmanda tunni ajal mul oli selline tunne, et kell on 2 juba. vaba tunni ajal tulime ideele, et ohhh lähme pizza grandesse ja läksimegi. pärast oli mõnus olla, kõht oli täis ja tuju oli hea. jalutasime Jetega koju, siis avastasime, et Priidu 'jõle asi ju' on meile külge jäänud juba. ma ei saa öösel magama ka jääda nüüd, kummitab mul peas. ma niikuinii ei saaa. tahaks niiräigelt homset juba. :P
käisime Sofiga arsti juures täna. tuli välja, et tal mingi väike kõrvapõletik. vanaema käisime ka vaatamas. ohjah
HOMSETHOMSETHOMSETHOMSETHOMSET!
esmaspäeval kirjutan uuesti siis :) byebye muzid
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar