


käisin peaaegu mingi tooliga ka ümber. ja kõrvallauas mingi naine ja mees amelesid ja seda oli suht rõve vaadata, kui aus olla. saime laevast maha, siis sõitsime mingi 3 tundi majja. vahepeal käisime bensukas chillimas.
jõudsime majja, siis mõtlesim et ei hakka mäele minema, läksime jalutama hoopis. kõigepealt jalutasime kõik koos, siis tõmbasime Kertu ja Ereliga mingi metsatee peale ja läksime ja läksime ja lõpuks jõusime järve äärde. tagasi ei viitsinud minna aga üle ka ei julgenud minna väga. ei teadnud, kui paks jää on. kui mingi koer peaaegu kallale tuli meile, siis otsustasime üle minna ikka. jooksime räigelt ja ma vajusin mingi meetrise lume sisse ja hakkasin karjuma, sest ma mõtlesin, et vajusin läbi jää haha. 







õhtul sidusime 2te voodit kokku toidukilega, et ma öösel põrandale ei kukuks hahah. käisime saunas ka ja jooksime õues ringi poolalasti. pärast jalad tulitasid, lume peal pole lahe paljajalu olla.
kell 10 jäime tuttu kõik juba.reedel ärkasime, supeeeeer ilm oli. päike paistis ja soe oli. nõlvad oli supeeeeer. Otepääga ei anna võrreldagi ja rohkem ma Otepääle raha raiskama ei lähe ka, mõttetu teema suht. Soomes lumi oli täiega sile mägede peal ja libises nii hästi lihtsalt. avastasime metsatee, mis ühendas Põhja- ja Lääne Himost ja see oli nii räige. 8 tundi olime kokku mäel. 2x kukkusin megavalusalt ka.








õhtul chillisime ns jälle, käisime saunas ja vahtisim telekat ja värki.


laupäeval ärkasime üles, voodist püsti ei saanud, lihased olid nii haiged. avastasin, et ma suutsin reedel ema kuldsõrmuse ära kaotada a ta võttis suht rahulikult seda õnneks. lörtsi hakkas sadama vaikselt. läksime mäele ja alguses oli kõik hea. paari tunni pärast läks sadu täiesti hulluks ja rikkus kõik nõlvad ja tõstukiteed ära. absoluutselt ei libisenud enam ja mind ajas suht kettasse see kõik.

käisime majas vahepeal, jäime magama kogemata.
ärkasime üles pärast, siis oli palju parem tuju ja otsustasime mäele tagasi minna ikkagi. õhtul oli kõik parem nagu. chillisime mööda hüpekaid koguaeg ja metsa vahel ka. te lihtsalt peate minema sinna metsa vahele kunagi, see on kõige parem osa seal. pikk meetrilaiune tee, kus on järjest künkad ja värgid, puude vahelt sõidad. niimõnus on see ja kõige lahedam on see, et seal ei saa vahepeal hoogu peatada ja see läheb väga suureks, siis lendad seal ja samal ajal karjud ning loodad, et ei kuku. ekstreem on laheeee. õhtul olid mingid võistlused ka seal, siis kutid tegid laudadega trikke seal ja suht mõnus oli vaadata. eelviimasel laskumisel terve reisiseltskond tuli järjest hüpekast. isa tuli viimasena, sest lubas räige hüppe teha. ja siis kõik ootasime ja lõpuks, kui isa kõigest meetri kõrgusele lendas, oli pettumus suur mwhahaha. viimase laskumisega vedas, tõstuki peale võeti peale meid veel ainult 5 inimest ja siis ei lastud kedagi enam. ei tahtnud üldse ära tulla, Himose mäed olid suhteliselt koduseks saanud juba ja jäi väheks natuke seda aega. õhtul jällegi käisime saunas jms.pühapäeval chillisime igalpool ringi, meil oli nii palju aega. kõigepealt käisime Lahti's hüppemägesid vaatamas.




siis läksime Lahti prismasse trippima. istusime hes'is ja käisime õues pildistamas ja värki.


pidime laeva pärast veel räigelt kaua ootama, sest see otsustas hilineda ka veel. lõpuks jõudsime, siis jooksime Kertuga lampi lihtsalt mööda laeva ringi, otsisime istumiskohta. liikusime funclubi, seal oli mõnus hubane valgus ja tantsupõrand ja värki. mingid soome 'bänd' mängis ka seal.
pärast sai ikka sellist kino seal. mingid 2 tibi, üks üle 2m ja teine allameetrimees tulid sinna tantsupõrandale, ise täiesti täis ja hakkasid tantsima. no okei, tegelikult ei saanud seda tantsimiseks nimetada, see oli pigem midagi muud mis nad seal tegid. kõik lampi naersid nende üle lihtsalt ja siis läks eriti rõvedaks, kui nad suudlema hakkasid. aga ega nad ei olnud ainukesed, kes seal laeva peal purjus olid. mõned soome ossid laulsid purjus peaga karaoket seal. jumala mööda ja sõnad valele ajal ja värki, aga meil oli lõbus vähemalt. üks väike vanamees kutsus mind ja Kertut tantsima ka hahaahaha. käisime õues pärast, siis mingi eesti kutt pakkus õlut meile, päris armas. ilus täiskuu oli ka. pildi pealt ei saa aru eriti, aga muidu oli superilus.
käisime kutsal ka järel pärast, ta on nii nummmiiiii mul ikka, musimusimusimusi. ja 4 päeva ilma koerata olla on suht piin. lihtsalt ei oska enam ilma temata. ja oma kiizumiizut igatsesin ka niiräigelt. :)JA OMA VOODIS ON NIIIIIIIIIIIIIIIIII HEAAAAAAAAAAAA!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar