15.03.11

kuulasin just Justin Bieberi uut laulu ja siis küsin vennalt: "kes laulab?" ja vend vastas: "Rihanna?" ma sain niiräiged naerukrambid lihtsalt, ta ütles nii tõsiselt seda ja see oli nii haigeee hahahahah. niiet, Justin siis ikkagi laulab nagu naine? O.o

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar