Kristin says (0:46):
*omg
*miki jättis mu mahaaaaaaa :S
Jete says (0:50):
*misasja
*wtf
*mida kuradit
*mida sa ajad
Kristin says (0:51):
*:D
*läks tuttu :D
Jete says (0:51):
*issand
*sa ei tea, kuidas ma ehmusin praegu
*täiesti pekkis
*nii ei tohi teha
*:@
Kristin says (0:51):
*HAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAAH
Jete says (0:51):
*see ei ole naljakas
Kristin says (0:51):
*on hahahaahahaha
HAHAHHHAAHAHAHA MA SIIAMAANI NAERAN SU ÜLE TIBUKE HAHAHAHHAH
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar