sain täna mõnusalt kella 5ni koolis passida. käisin mingit tikkimisejama tegemas peale tunde ja alguses pidin tundpool istuma lihtsalt. ootasin, kuni tikkimismasin vabaks saab jess. ja siis sain tegema hakata alles ja see masin pani täiega näkku lihtsalt. lampi hakkab igasuguseid kirju sinna ette viskama ja kertule tegi üldse mingi tuhatmiljon pusa sinna. eijah, tore masin on. :)
laulma ka täna ei lähe vist. ei jaksa lihtsalt. koera ei taha ka jälle kauaks üksi jätta. niigi oli terve päev üksinda kodus. vaene pisi.
a ma lisan nüüd pilte parem, sest kirjutada pole millestki enam. see nädal on veel suhteliselt tegudevaene. järgmisel nädalal 2 jõulupidu ja palju kontrolltöid ja mida veel.
sest ma liiga palju jumaldan suuri sõrmuseid ja üldse sõrmuseid!
minu :)
see öökull on supernummi
laulma ka täna ei lähe vist. ei jaksa lihtsalt. koera ei taha ka jälle kauaks üksi jätta. niigi oli terve päev üksinda kodus. vaene pisi.
a ma lisan nüüd pilte parem, sest kirjutada pole millestki enam. see nädal on veel suhteliselt tegudevaene. järgmisel nädalal 2 jõulupidu ja palju kontrolltöid ja mida veel.
sest ma liiga palju jumaldan suuri sõrmuseid ja üldse sõrmuseid!
minu :)
see öökull on supernummiJA SIIS VEEL MINGEID PILTE, MIS SIIA OLEN UNUSTANUD PANNA!
kõige armsam ja soojem pilt üldse, mis olemas on :) minu tupsud.






Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar