ma ei saa, hinded lähevad järjest paremaks. võibolla on isegi lootust, et ei tulegi ühtegi 7et tunnistusele. siis on hea :)appi ma sureeeen vist. tänane trenn oli kohutav lihtsalt. alguses meid oli üldse 3 trennis, siis lisandusid 2 ja lõpuks veel 5. aga ikkagi mega trenn. ma olen nii väsinud et ma ei jaksa silmi ka pilgutada. tahaks poodi minna ja ühe suuuuuuuuuuuure mullivee osta..
mu arust pole normaalne, et järgmine laupäev kool on. teeme tunnid ette ära, et 23ndal ei peaks kooli minema. fuck, who cares? mitte keegi ei roni laupäeval sinna kooli. kõik põhjendavad ära puudumised ja nkn kool on totaalselt tühi. las need õpetajad olla seal siis kui nad nii väga tahavad. edu neile.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar